Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

 

Alexandroupoli Turları


Alexandroupoli Turları kategorisinde, sizin için toplam 1 adet tur listelenmiştir.
Aşağıda yer alan turlardan, kişisel tercihlerinize uygun olanları seçebilirsiniz.

 Alexandroupolis Turu
0
Alexandroupolis Turu
Neler Dahil?
Neler Dahil?
  • Lüks araçlarla ulaşım
  • 5* Thraki Palace Otel’de 5 gece oda kahvaltı konaklama.
  • SPA Merkezinde sauna, buhar odası, aroma buhar banyosu, roma hamamı, buz çeşmesi ve jakuzi kullanımıyla Bornoz/Terlik/Havlu ve kilitli dolaplar.
  • Programda belirtilen transfer ve şehir turları.
  • Türkçe rehberlik hizmeti
  • Ulaşımlarımız; tura katılım sayısına göre VIP Volkswagen Crafter / Mercedes Sprinter Minibüs, Isuzu Nova – Turkuaz / Iveco Eurobus Midibüs, Mercedes Tourismo – Travego / Temsa araçlardan biriyle gerçekleştirilmektedir.
Dedeağaç olarak da bilinen Aleksandropolis, Yunanistan'da göreceğiniz ilk şehir. Yunanistan'ın Evros (Meriç) Bölgesi’nin de merkezidir. Ülkemize olan yakınlığından dolayı Türklerin günübirlik ya da hafta sonu tatili için kaçtığı rotalar arasındadır. Uzun kumsalları, temiz mavi denizi, gece hayatı ile Dedeağaç (Aleksandropolis) eğlencenin en yakın adresi. İkinci Balkan Savaşı’nın sonunda, 1913’te Bükreş Antlaşması ile Bulgaristan’a verilen Aleksandropolis, Birinci Dünya Savaşı’nın ardından Neuilly (Nöyyi) Antlaşması ile 1919’da Yunanistan‘a iade edilmiş. Bu antlaşmaya imza atan isimlerden biri olan dönemin Yunan Kralı Aleksandrapolis’in ismi kentin yeni ismi haline gelmiş. Daha önceleri balıkçı köyü olan Dedeağaç, 1800’lü yılların sonuna doğru elverişli konumu, ticaret limanı ve Selanik-İstanbul Demir yolu sayesinde hızla gelişerek bugünkü halini almıştır.
Peşin Fiyata 2+3 Taksit
  6 Taksit
  6 Taksit
  6 Taksit
  6 Taksit
  6 Taksit
BDDK yönetmeliğine göre yurt dışı seyahat harcamalarında 6’dan fazla taksit yapılamamaktadır.