Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Pegasus İle Vizesiz Adriyatik Turu

Pegasus İle Vizesiz Adriyatik Turu

Tiran
Durres


1. Gün
İstanbul – Tiran – Durres (Dıraç)
18 Oca 2020 Cumartesi
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dışhatlar Gidiş Terminali Pegasus Hava Yolları Kontuarı önünde buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Pegasus Hava Yolları’nın PC281 sefer sayılı uçağı ile saat 09:55’de Tiran’a hareket. Saat 10:40’da Tiran’a varış. Pasaport, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından, havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Arnavutluk ünlü tatil merkezi Durres’e hareket ediyor ve kısa süreli yolculuk sonrası Durres’e varıyoruz. Tüm güzelliği ile bizleri bekleyen Adriyatik Deniz kıyısına varış. Gün boyu deniz, kum ve güneşin eşlik ettiği keyifli serbest zamanlarda Adriyatik denizinin tadını çıkartıyoruz. Geceleme otelimizde.
(Uçuş saatlerinde hava yolları kaynaklı değişiklik olabilir. Misafirlerimiz rezervasyon esnasındaki bilgilerde yer alan uçuş saatlerini, depar tarihinden 48 saat önce, 444 0179 numaralı telefonları arayarak teyit etmelidirler.)
2. Gün
Durres – (Tiran & Dayti Teleferik Turu)
19 Oca 2020 Pazar
Otelde alınan kahvaltının ardından, gün boyu deniz, kum ve güneşin eşlik ettiği keyifli serbest zamanlarda Adriyatik denizinin tadını çıkartıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Arnavutluk Başkenti Tiran ve Dayri Teleferik turuna katılabilirler.(35 EUR) 20. yüzyıl boyunca savaşlar arasında kalmış ve 40 yıl boyunca Enver Hoca'nın diktatörlük rejimini yaşamış, Balkanlar'ın dağlık ülkesi, 1614'te Süleyman Paşa tarafından imar edilen ve 1920'de Arnavutluk'un başkenti olan bu güzel şehri tanıtan, panoramik bir tur gerçekleştireceğiz. Turumuz esnasında Ethem Bey Camii, tarihi Saat Kulesi, Ulusal Müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Rahibe Teresa Heykeli ve İskender Bey Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Programımızın ardından buluşma ile Dayti Dağına tırmanış. Yaklaşık 20 dk süren teleferik yolculuğunda 1280 metrede yer alan zirveye ulaşarak eşsiz Tiran ve doğa manzarasında fotoğraf ve kahve molası için serbest zaman veriyoruz. Dönüşün ardından otelimize transferimizi gerçekleştiriyoruz. Geceleme otelimizde.
3. Gün
Durres (Ksamil Beach)
20 Oca 2020 Pazartesi
Otelde alınan kahvaltının ardından, gün boyu deniz, kum ve güneşin eşlik ettiği keyifli serbest zamanlarda Adriyatik denizinin tadını çıkartıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Ksamil Beach turuna katılabililer.(45 EUR) Bu turumuzda beyaz kumu, turkuaz denizi ve küçük yemyeşil adalarıyla ülkenin Maldivler ve Karayipleri olarak kabul edilen, sadece mavisi değil  yeşili ile de insanı büyüleyen Ksamil Beach’de gün boyu yüzme molaları eşliğinde denizin tanıdını çıkartıyoruz. Sonrasında otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
4. Gün
Durres (Berat)
21 Oca 2020 Salı
Otelde alınan kahvaltının ardından, gün boyu deniz, kum ve güneşin eşlik ettiği keyifli serbest zamanlarda Adriyatik denizinin tadını çıkartıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Masallar kenti Berat turuna katılabilirler.(30 EUR) Buradaki turumuzun bitiminde Berat'a doğru devam ediyoruz. Osmanlı İmparatorluğu’nun beş asır hüküm sürdüğü Berat, Safranbolu'yu andıran tarihi evleri ile tarihi dokusu en iyi şekilde korunmuş bir şehirdir. 1000 Penceleri Şehir olarak da bilinen bu Unesco Mirası şehirde panoramik olarak görülecek yerler Berat Kalesi, Spiridon Kilisesi, Bekarlar Camii ve eski şehir merkezidir. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
5. Gün
Durres – Tiran – İstanbul
22 Oca 2020 Çarşamba
Otelde alınan kahvaltının ardından, gün boyu deniz, kum ve güneşin eşlik ettiği keyifli serbest zamanlarda Adriyatik denizinin tadını çıkartıyoruz. Rehberimizin tayin ettiği saatte buluşma ile Tiran Havalimanına hareket. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Pegasus Hava Yollarının PC284 sefer sayılı uçağı ile saat 16:15’de İstanbul’a hareket. Saat 18:55’da İstanbul’a varış. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek dileğiyle…
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
  • dahil_olmayan_hizmetler
Önemli
  • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
  • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
  • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
  • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
  • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
  • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 20 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Peşin Fiyatına 3 Taksit
  3 Taksit
Peşin Fiyatına 3 Taksit
  3 Taksit
Peşin Fiyatına 2+1 Taksit
BDDK yönetmeliğine göre yurt dışı seyahat harcamalarında 3’den fazla taksit yapılamamaktadır.