Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Tokyo Turu
ESNEK TUR AVANTAJIYLA
Kendi turunuzu kendiniz tasarlayın
Esnek Tur ve Kafileli Tur Nedir?

Esnek Turlar Kendi turunuzu kendiniz tasarlayın!

Her gün kesin hareketlidir. 440 destinasyona dilediğiniz tarihte tur düzenleyebilirsiniz.

Şehir merkezine ve önemli yerlere yakınlığına göre arzu ettiğiniz oteli seçebilirsiniz.

İstediğiniz havalimanını siz seçebilirsiniz.

İstediğiniz havayolunu siz seçebilirsiniz.

İstediğiniz kalkış/dönüş tarihini ve uçuş saatlerini dilediğiniz gibi siz seçebilirsiniz.

Rezervasyonunuz onaylandığı an uçak biletiniz kesilir ve otel rezervasyonunuz yapılır.

Turunuz size özeldir. 2 kişi dahi olsanız, turunuz kesin kalkışlıdır.

İndiğiniz havalimanında sizi özel araç karşılar.Transferiniz size özel gerçekleşir.

Paket içeriği; otel, uçak, transfer ve 40’a yakın destinasyonda Türkçe rehberlik şeklindedir.

Türkçe rehberlik hizmetimizin olduğu yerlerde 40 destinasyon) tercih ettiğiniz ekstra turu satın alabilirsiniz.

Bir gruba bağlı kalmadan dilediğinizce gezebilirsiniz.

Kafileli Turlar Bizim tasarladığımız turlara katılın!

Her gün hareketli değildir, belirli kalkış tarihleri vardır.

İstediğiniz oteli seçemezsiniz. Belirlenen otel veya otellerde kalırsınız. Konaklama yapacağınız otel veya otellerin bilgisi tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Belirlenen havalimanını Örnek: Sabiha Gökçen ya da İstanbul Havalimanı) kullanırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Belirlenen havayolunu kullanırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

İstediğiniz kalkış/dönüş saatini siz seçemezsiniz. Café Tur’un belirlediği uçuş saatlerine bağlı kalırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Rezervasyonunuz kesinleşse bile uçak biletinizi ve otel konfirmelerinizi gezi tarihine 48 saat kala alabilirsiniz.

20/40 kişilik gruplarla gerçekleştirilir.Kesin kalkışlı olabilmesi için yeterli çoğunluğun sağlanması beklenir.

Tüm transferler, tur programı ve geziler grupla birlikte otobüs ile ve tur programına bağlı kalarak gerçekleşir.

Paket içeriği; otel, uçak, transfer, Türkçe rehberlik hizmeti şeklindedir.

Gezi boyunca satın alacağınız ekstra turlar olacaktır.

Gruba bağlı kalırsınız ve geziler kısıtlı sürede grupla birlikte gerçekleşir.

Tokyo Gezi Rehberi

Önemli Yerler

Fuji Dağı
Fuji Dağı

Hokusai’nin ünlü resimlerinden tanıdığımız Fuji Dağı, Japonya’nın doğasındaki en güzel figürlerden biridir. Etrafındaki pek çok göl kenarı ziyaret edilebilen, popüler trekking rotalarına ev sahipliği yapan bu dağı görme planını Fuji-Q Highland eğlence parkıyla birleştirebilirsiniz. Bu dağın meraklılarına, özel bir trekking aktivitesi planlayıp, günün tamamını dağın eteklerinde geçirmelerini öneririz.

Ghibli Müzesi
Ghibli Müzesi

Anime ve manga hayranlarının uğrak noktası olan bu müze, ziyaretçilerini kendisine hayran bırakan cinsten. Yaygın olarak bu bölgede yer alan kültürün getirisi olan mangalar, animeler, müzede sizinle buluşuyor.

Ginza
Ginza

Japonya’nın büyük şehirlerini birbirine bağlayan Ginza, beş eski yolun kesiştiği alan üzerinde bulunuyor. Tokyo gezilecek yerler listenize ekleyebileceğiniz Ginza District, şehrin en işlek alışveriş bölgeleri arasında yer alıyor. Yüzyıllar boyunca ülkenin ticaret merkezi olan bölge; seçkin mağazalara, gösterişli yapılara ve sevdikleriniz için hediyeler alabileceğiniz çok sayıda alışveriş merkezine de ev sahipliği yapıyor.

İmparatorluk Sarayı
İmparatorluk Sarayı

Japonya’nın başkenti Tokyo’nun merkezinde bulunan bu muhteşem saray Japonya İmparatoru’nun resmi olarak ikamet ettiği evdir. Önceleri Edo Kalesi olan İmparatorluk Sarayı’nın çevresinde halen, eskiden kalan su dolu hendekler bulunur. İkinci Dünya Savaşı’nda ağır hasar gören bu yapı koruma amacıyla hendeklerle çevrelenmiştir. İmparatorluk Sarayı, Tokyo İstasyonu'na yakın olan Chiyoda'da bulunmaktadır. Sarayın iç kısmına sadece, 2 Ocak’ta ve imparatorun doğum günü olan 23 Aralık‘ta girilebilmektedir. Tokyo’yu keşfetmeye İmparatorluk Sarayı’nı ziyaret ederek başlayabilirsiniz. 

Kaneiji Tapınağı
Kaneiji Tapınağı

1625 yılında kurulan Kaneiji Tapınağı, döneminde şehrin en büyük ve en zengin tapınaklarından biri olmasına karşın savaş sırasında çok fazla tahrip edilmiştir. Tapınak kalıntıları beş katlı Pagoda ve Toshugu Mabedi parkın etrafına dağıtılmış durumdadır. Kaneiji Tapınağı’na 16.00­-09.00 saatleri arasında ücretsiz olarak girilebilir.

Meiji Tapınağı
Meiji Tapınağı

Japonya’nın en önemli tapınakları arasında yer alan Meiji Tapınağı, bir Şinto tapınağıdır. İmparator Meiji ve İmparatoriçe Shöken'in ruhlarının burada yaşadığına inanılır. 700 bin metrekarelik ormanlık alan ile çevrili tapınağa giriş ücretsizdir.

Sensoji Tapınağı
Sensoji Tapınağı

Asakusa Kannon Tapınağı olarak da bilenen Sensoji Tapınağı, bir budist tapınağıdır. Tokyo'nun en renkli ve popüler tapınaklarından biri olarak dikkat çeker. Yapımı 645 yılında tamamlanmıştır ve Tokyo'nun en eski tapınağı olması sebebiyle büyük ilgi görmektedir. Ziyaret saatleri, her gün 06.00 ile­ 17.00 arasıdır. Ücretsiz olarak ziyaretçilerini ağırlayan bu tapınağın ışıklandırmalarla beraber geceleri sunduğu manzara oldukça etkileyicidir. 

Shibuya
Shibuya

“Tokyo” denilince akla ilk gelen ışıklı ve kalabalık kavşaklar oluyor. İşte o sembolik fotoğrafların çekildiği yer; tam olarak Shibuya bölgesi. Tokyo’nun ne kadar kalabalık bir şehir olduğu Shibuya’yı görmeden pek de anlaşılmıyor. Kırmızı ışıkta bekleyen ve yeşil yandığında her bir yandan diğer tarafa geçen insanların ortaya çıkardığı atmosfer oldukça şaşırtıcıdır. Shibuya’nın bu meşhur ana kavşağını Lost in Translation gibi Tokyo’da geçen ünlü filmlerde de görme fırsatınız var. Shibuya çevresindeki ışıltılı yüksek binalar ve parlak neon ışıkları ise, gün ağarınca etkileyici bir manzaraya dönüşüyor.

Shinjuku
Shinjuku

Tokyo’nun merkezi olarak kabul edilen Shinjuku, dünyanın en yoğun tren istasyonu olan Shinjuku Tren İstasyonu’na, Tokyo Hükümet Binası’na ve sayısız iş merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Shinjuku batı ve doğu olmak üzere iki bölgeye ayrılmıştır. Batı Shinjuku bölgesinde gökdelenler, lüks oteller ve ikiz kuleler bulunuyor. Doğu Shinjuku’da ise; Kabukicho mağazaları, alışveriş merkezleri, yeraltı elektronik mağazaları, barlar ve eğlence mekânları yer almaktadır. Japonya'nın en büyük ve çılgın Red Light District’in bulunduğu bölgede doğu Shinjuku’da bulunuyor. Bölgeye ulaşmak için bir çok metro hattı kullanılmaktadır ancak en kolay ulaşım JR Yamanote hattı ile sağlanır.

Tokyo Kulesi
Tokyo Kulesi

Tokyo’nun merkezinde bulunan bu kule, 333 metre yüksekliğinde dünyanın en uzun çelik kulesidir. 1958 yılında inşa edilen kule, Eyfel Kulesi’nden 13 metre daha uzundur. Japonya’nın savaş sonrası yeniden doğuş sembolüdür. Popüler bir turistik nokta olmasının yanı sıra Tokyo Kulesi, bir yayın anteni görevi görür. Kulede ayrıca kafeler, restoranlar, hediyelik eşya satan mağazalar yer almaktadır. 

Tokyo Metropolü Hükûmeti Binası
Tokyo Metropolü Hükûmeti Binası

Tange Kenzo tarafından tasarlanan ve 1991’de tamamlanan Tokyo Metropolü Hükûmeti Binası (Tokyo Metropolitan Government Building), görkemli çift kuleleri ile Shinjuku bölgesinin merkezinde kendini gösteriyor. 202 metre yüksekliğindeki iki ayrı kuleye hızlı asansörler yardımıyla çıkılabiliyor. Uçsuz bucaksız şehir manzarası ve Japonya’nın ünlü Fuji dağı, gözlemevinden rahatlıkla seyredilebiliyor.

Tokyo Modern Sanat Müzesi
Tokyo Modern Sanat Müzesi

1952 yılında kurulan Tokyo Modern Sanat Müzesi, yaklaşık 4 bin 500 koleksiyona ev sahipliği yapmaktadır. Müzede yer alan Modern Sanat Merkezinde resim, heykel, moda, mimarlık, tasarım ve çağdaş sanat eserleri sergilenmektedir.

Tokyo National Museum
Tokyo National Museum

1872 yılında hizmete açılan bu müze Japonya’nın en eski ulusal müzesi olma özelliğine sahip. Müze, aynı avludaki beş farklı mimarideki binadan oluşuyor; Honkan (Japanese Gallery), Tōyōkan (Asian Gallery), Hyōkeikan, Heiseikan, Hōryū-ji Hōmotsukan (The Gallery of Hōryū-ji Treasures). Ana bina olan Honkan’daki koleksiyon özellikle görülmeye değer. Bu binaların hepsinde alışık olduğumuz tarz eserlerin dışında çok ilginç koleksiyonlar da var. Japon filmlerinde gördüğümüz uzun kılıçlar ve geleneksel kıyafetlerin yanı sıra Japonya kültürüne ait birçok koleksiyonu bu özel müzede yakından inceleyebilirsiniz. 

Ueno Park
Ueno Park

Tokyo merkezin kuzeyinde yer alan bu park, İmparatorluk Sarayı’na da ev sahipliği yapan Kitanomaru Park’a göre daha küçük, fakat daha hareketli. Parkın oldukça hareketli olmasının sebebi ise parkın içinde ziyaretçi akınına uğrayan pek çok tapınakların yer alması ve küçük bir gölet olan Shinobazu’nun etrafında büfe edasıyla yiyecek satan arabaların yer alması. 1873 yılında kurulan bu park ayrıca birçok turistik mekâna da ev sahipliği yapıyor. Parkın içinde Tokyo National Museum, National Museum for Western Art, Tokyo Metropolitan Art Museum ve National Science Museum başta olmak üzere önemli müzeler bulunuyor. Yine parkın içinde yer alan Ueno Hayvanat Bahçesi, Japonya’nın ilk hayvanat bahçesidir. Hem yerli halk hem de şehri ziyarete gelen turistler bu parka piknik yapmak, gölette deniz bisikletiyle dolaşmaya ve müzeleri gezmeye geliyorlar. 

Yasukuni Tapınağı
Yasukuni Tapınağı

Büyük bir tarihe sahip olan Tokyo, haliyle büyük savaşlara da tanıklık etmek zorunda kalmıştır. Yasukuni Tapınağı, savaşta ölen Japon askerleri anma amacıyla inşa edilmiştir. Aynı zamanda, barışın daim olmasının bir temennisi olarak da görülebilir. Savaşlara dair objelerin yer aldığı bu alanda, tek kişilik deniz altını görebilirsiniz. Tapınakta bulunan adak levhaları da burada yer alıyor. Bu ilginç levhaları mutlaka yakından inceleyin. 

Yoyogi Parkı
Yoyogi Parkı

Tokyo’nun gezilecek yerler açısından sunduğu alternatiflerden biri de Yoyogi Parkı’dır. Yoyogi Park, Tokyo’ya gelen her turistin mutlaka ziyaret ettiği turistik noktalardan biri olarak dikkat çeker. Güneşli ve sıcak hafta sonlarında Tokyo halkının uğrak yeri olan ve yıl boyunca farklı etkinliklerin organize edildiği Yoyogi, yorgunluğunuzu atabilmeniz için tercih edebileceğiniz doğal lokasyonlar arasında bulunuyor.Nereye Gidilir? • Nakamise Bölgesi
 • Tsukiji Fish Market
 • National Museum of Western Art
 • Odaiba
 • The National Art Center
 • Asakusa
 • Kabuki-za Theatre, Roppongi
 • Tokyo Disneyland
 • Edo Kalesi
 • Kaneiji Tapınağı
 • Kitanomaru Park
 • National Museum of Modern Art Tokyo
 • National Museum of Nature and Science
 • Samurai Museum
 • Harajuku
 • Zojoji TempleNe Yapılır? • İkinci Dünya Savaşı’nda ağır hasar görmesine rağmen ihtişamını koruyan İmparatorluk Sarayı’nı ziyaret edin
 • Japonya’nın en eski ulusal müzesi olan Tokyo National Museum’de Japonya tarihini yakından inceleyin
 • Yıl boyunca farklı etkinliklerin organize edildiği Yoyogi Park’ta güzel bir yürüyüş yapın
 • Doğu Shinjuku’da mağazaları, alışveriş merkezlerini ve yeraltı elektronik mağazalarından uygun fiyatlı bir alışveriş gerçekleştirin
 • 700 bin metrekarelik ormanlık alanın içinde yer alan Meiji Tapınağı’nıa ziyarette bulunun
 • Birçok ressamın resmettiği o meşhur Fuji Dağı’nın muhteşem manzarasını çıplak gözle görün
 • Japonya’nın milli sporu olarak bilinen Sumo güreşlerini canlı izleyin
 • Shibuya’da yer alan yerel bir restoranda başta Sushi olmak üzere Japon mutfağından güzel yemekler tadın
 • Dünyanın en uzun çelik kulesi olan Tokyo Kulesi’ne çıkıp, bu muazzam şehri bir de tepeden izleyinNe Alınır?Alışveriş tutkunları için Tokyo, adeta bir cennet niteliğinde şehirdir. Tokyo’da giyimden teknolojiye, gıdadan hediyelik eşyalara kadar aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Tokyo’da alışverişin ilk adresleri büyük alışveriş merkezleri diğer bir adı ile depato adı ile bilinen bu yerler hemen hemen her köşesinde karşınıza çıkıyor. Elektronik eşyalar almak isteyenler için Akihabara birinci tercih olmalı, Aikihabara elektronik kent anlamına geliyor. Shinjuku’da yine elektronik cihazları uygun fiyata bulabileceğiniz yerlerden birisi. Kıyafet almayı planlıyorsanız; Harajuku ve Shibuya trend kıyafetlerin satıldığı, ünlü markaların da mağazalar açtığı yerlerdir. Harajuku’da hediyelik eşya almak isteyenler için Doğu Pazarı yani Oriental Bazaar denen bir çarşı da var. Oriental Bazaar’dan kimono, Edo dönemine ait ahşap baskı işleri, oyuncak bebek, yelpaze, seramik ve kağıt gibi hediyeler alınabilir. Açık pazarlardan daha ucuza ürünler almak istiyorsanız Yanaka Ginza sizin için uygun bir yer. Nippori veya Sendagi metro istasyonlarından kolayca ulaşılabilen bir yerde. Tokyo’dan manju ve daifuku ismi verilen tatlılar yanınızda getirebileceğiniz türden, bu tatlılardan sevdiklerinize rahatlıkla götürebilirsiniz. Ne Yenir?Uzak Doğu ve Japon mutfağını en iyi yansıtan şehirlerden biri olan Tokyo’da mutfağın kralı deniz mahsulleridir. Çoğumuzun bildiği üzere "Sushi" Japonların vazgeçilmez yemeğidir. Japon mutfağının en sevilen yemeklerinden nigiri­zushi, tatlı sirke ile tatlandırılmış pirinçle hazırlanan bir Sushi çeşidi olmakla birlikte Tokyo’da fast food yemek olarak ortaya çıkmıştır. Tsukiji Balık Pazarı taze Sushi yemek isteyenlerin uğrak adresidir. Tokyo’nun en ünlü yemeklerinden olan tempura ise deniz mahsulleri ve sebzelerin hamura batırılıp kızartılmasıyla ortaya çıkmıştır. Bu lezzetin tarihi 16. yüzyıla kadar dayanmaktadır. Kızartma severlerin denemesi gereken bir yemektir. Tokyo’da yemek için gidilen mekânları 3’e ayırabiliriz. İlki Kaiten Zushi adı verilen fiyatları uygun olan Sushi sunan restoranları, ikincisi Izakaya isimli yemek ve içecek bulabileceğiniz Japon tarzı tavernalar.  Diğer mekân stili ise menü almayı planlayanlar için uygun fiyatlı bir çorba ve 3 çeşit yemek sunan Kaiseki Ryori tarzı restoranlar. Tokyo’daki birkaç popüler kafe ve restoran şu şekilde:

Daidaiya: Geleneksel tariflerin yenilikçi bir yorumla nasıl bir lezzete dönüştüğünü merak edenlerin tercih ettiği Daidaiya Restaurant, kaz ciğeri sushisi ile Tokyo’da nam salmıştır. Adres: 3 Chome−37−12, Shinjuku, 160-0022 Tokyo, Japonya   

Doma Doma: Rahat atmosferi ile Japonların en sevdiği mekânlardan biri olan Doma Doma, soslu tavuk şiş yokitoriden japon pizzası okonomiyakiye kadar geleneksel Japon yemeklerini bulabileceğiniz güzel bir restorandır. Adres: 2-3-18 Nihombashi, Chuo, Tokyo Prefecture, Tokyo, Japonya

Iseya: Uygun fiyatı, lezzetli yemekleri ve tipik mahalle havasını taşıyan mekânı ile Iseya kendinizi Tokyo'ya ait hissettiriyor. Jumbo syumai köftesi, soya soslu tshukune köfte topları denenmeli. Adres: 1-15-8 Kichijoji Honcho, Musashino 180-0004, Tokyo, Japonya

Kanda: Tokyo'nun herkes tarafından konuşulan ve konuşuldukça popülerliğini arttıran restoranı Kanda Japon mutfağının başarılı örneklerini sunuyor. Adres: 3-6-34 Motoazabu, Calm Motoazabu 1F, Minato 106-0046, Tokyo, Japonya

Kiraku: Japon mutfağının geleneksel yemeklerini merak ediyor ve lezzetli bir noodle yemenin arayışındaysanız Kiraku güzel bir tercih olabilir. Adres: 2 Chome-17-6 Dogenzaka, Tokyo 150-0043, Japonya

New York Grill: Park Hyatt Hotel'in 52. katında yer alan New York Grill manzarası, menüsü ve canlı caz müzik dinletisi ile size, güzel bir Tokyo akşamı yaşatıyor. Adres: 3-7-1-2 Nishishinjuku, Shinjuku 163-1052, Tokyo Prefecture, JaponyaNe Zaman Gidilir?Subtropikal iklimin görüldüğü Tokyo'da yağış miktarı yıl boyunca oldukça fazladır. Yaz ayları nemli olmasına karşın oldukça yağışlı geçmektedir. Kış ayları ise soğuk ve karlı geçtiği için pek tercih edilmez. Tokyo’ya gitmek için en doğru zaman ilkbahar ve sonbahar mevsimleridir.Eğlence ve Gece HayatıTokyo, alışveriş ve yemek konusunda sunduğu birçok alternatifi eğlence ve gece hayatı için de sunmaktadır. Bu şehirde sıkılmanın imkânı yok. Gündüz Tokyo Disney Resort gibi eğlence parkları, tabiat parkları, müzelerin yanı sıra çok sayıda tapınaklarda güzel vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca dünyanın en büyük tiyatro merkezlerinden biri Opera City, Tokyo’da yer alıyor. Oldukça fazla etkinliğin düzenlendiği bir alan Opera City. Aynı zamanda bir ticaret merkezi de olan bu alanda, Otomobil fuarını da gezebilirsiniz. Gece ise bu kentte sizi bekleyen daha hareketli bir hayat var. Tokyo’nun en iyi bilinen, en renkli gece hayatının yaşandığı bölgeler Shinjuku, Shibuya, Ginza ve Roppongi’dir. Shinjuku’da restoranlar, barlar, gece kulüpleri ve masaj salonları aynı zamanda Japonya'nın en büyük Red Light District’ı bulunmaktadır. Shibuya bölgesinde de sayısız gece kulüpleri, barlar, dans salonları ve genç kitleye hitap eden yerler vardır. Hareketli atmosferiyle turistlerin en çok tercih ettiği Roppongi bölgesinde go­go barlar, canlı müzik mekânları ve caz kulüpleri de mevcuttur. Tokyo’da eğlence ve gece hayatı konusunda önerebileceğimiz popüler mekânlar şu şekilde:

Tokyo Disney Resort: Sadece Tokyo’da değil Japonya’daki en ünlü eğlence merkezi olan Tokyo Disney Resort, çocuklu ailelerin en çok tercih ettiği yerdir. Tokyo Disney Resort, trenle 15-20 dakikada ulaşabildiğiniz Maihama bölgesinde yer alıyor: Adres: 1-1 Maihama Urayasu 279-8511 Japonya

Tokyo Dome: Japonya’nın ilk kubbeli stadyumu olarak inşa edilen Tokyo Dome, Tokyo Dome City adı verilen geniş bir eğlence kompleksinin bir parçası. Ülkenin en popüler sporlarından olan beyzbol maçlarına ev sahipliği yapan stadyum, dünya turneleri kapsamında Tokyo’ya uğrayan ünlü müzisyenlere sıklıkla sahne sağlıyor. Adres: Koraku 1-3-61, Bunkyo, Tokyo

Absolut Icebar Tokyo: Farklı bir deneyim sunan Absolut Icebar, buzla kaplı, doğal olarak da soğuk bir mekândır! Yöresel Japon biraları Sapharo, Ebisu, Asahi, Kirin ve daha fazlası ya da roçi denen Japon likörleri burada içilebilir. Adres: The Wall BLD, 4-2-4 | Nishiazabu, Minato-ku, Tokyo Prefecture, Japonya

Watashinchi Living Cafe & Bar: Kalabalık grupların tercih edebileceği bir mekân. Alışveriş sonrası yorgunluk atmak ve farklı içecek ve içkileri tatmak için ideal bir yer. Adres: 1-11-22 Sangendyaya, Setagaya, Tokyo Prefecture 154-0024, Japonya  

New York Bar: Park Hyatt Tokyo bünyesinde hizmet veren New York Bar, şehrin en sofistike barlarından biri olma şöhretine sahip. Lost in Translation filmiyle tüm dünyanın zihnine kazınan Shinjuku manzarasına sahip barda canlı müzik ve zengin bir şarap listesiyle keyifli dakikalar sizi bekliyor. Adres: 3-7-1-2 Nishi Shinjuku, Tokyo, Japonya

Kabuki-za Tiyatrosu: Geleneksel kabuki oyunlarının şehirdeki önde gelen sahnelerinden olan Kabuki-za’nın geçmişi Meiji dönemine dayanıyor. Her biri yaklaşık dört saat süren oyunları takip etmek için kulaklıkla İngilizce tercümesini dinlemek gerekiyor, ancak tercümeyle birlikte kabukinin kültürel bağlamıyla ilgili bilgi de veriliyor olması tecrübenizin yarım kalmamasını sağlıyor. Adres: Ginza 4-12-15, Chuo-ku, Tokyo, Japonya

Hanayashiki: 1853’ten beri hizmet veren Hanayashiki, Japonya’nın en eski lunaparkı. Parkın kısıtlı alanı nedeniyle oyuncaklar çok büyük olmasa da bazen mikro-park da denilen Hanayashiki bu eksikliğini sağladığı nostalji ile telafi ediyor. Adres: 2-28-1 Asakusa, Taito, Tokyo, JaponyaFestival ve EtkinlikTokyo’da yıl boyunca çok sayıda festival gerçekleştirilir. Sanno ve Sanja festivalleri yurdun her bir yanından binlerce insanı Asakusa Tapınağı’na toplar. Kanda Masura isimli festival ise iki yılda bir ve her şehirde aynı anda yapılır. Bazı önemli festivaller şu şekilde sıralanmıştır:

 • Ocak - Yılbaşı kutlamaları
 • Mart - Hanami Festivali
 • Mart - Cherry Blossom (Kirazların Çiçek Açması) Festivali
 • Nisan - Sumiyoshi Festivali
 • Mayıs - Golden Week
 • Mayıs - Sumo Turnuvası
 • Haziran - Aizen Festivali
 • Temmuz - Tenjin Matsuri
 • Temmuz- Sumiyoshi Masturi
 • Temmuz- Bon Festivali
 • Aralık - Chichibu Gece Festivali 

Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 20 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Peşin Fiyatına 3 Taksit
  3 Taksit
Peşin Fiyatına 3 Taksit
  3 Taksit
Peşin Fiyatına 2+1 Taksit
BDDK yönetmeliğine göre yurt dışı seyahat harcamalarında 3’den fazla taksit yapılamamaktadır.